.

.

E5 Деца Безжични Слушалки со Микрофон, Bluetooth 5.0 Над Увото Безжична Деца Слушалки со Контрола на Јачина на звук 85dB/93dB, 40H Изведба,Функцијата за Споделување,на Училиште/i

E5 Деца Безжични Слушалки со Микрофон, Bluetooth 5.0 Над Увото Безжична Деца Слушалки со Контрола на Јачина на

DEN 791.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Switchable Волумен Граница додека се користат во бучно опкружување како автомобил или авион, ве молиме да се префрлат на 93d B да се добие јасен звук кој се уште е безбедно за вас.Но E5 уште може да обезбеди прекрасен сите круг кристално јасно стерео звук, што ќе ви овозможи да се потопи себеси во процесот на учење, музика и филмови.Bluetooth 5.0 & Вграден Микрофон : Напреден Bluetooth 5.0 технологија обезбедува стабилна врска во текот на онлајн курсеви, музика и филмови.Едно копче контроли play, pause, на крајот и одговара на телефонските повици.Уживајте во hands-free повици со еден допир на копче и да се изгради-во микрофон. 40 H Изведба & Широк Компатибилност : E5 постигнува брзо полнење со USB-В, кои само што трае 1.5 часа за целосно полнење и E5 може да се користи континуирано за 40 часа.Тоа е компатибилен со сите електронски уреди со Bluetooth, како што се КОМПЈУТЕР, i Pad, Chromebook, таблет и мобилен телефон.Бучава-откажување Микрофон & Функцијата за Споделување : Користете го 3.5 mm аудио кабел со бучава-поништување на микрофон, а потоа ќе се кристално јасни звуци со HD voice.Можете да споделувате аудио со соучениците или семејство преку 3,5 мм споделување интерфејс.Удобно, Количка & Трајни : На прилагодливи headband со издржливи материјали можат да се прилагодат на вашите деца главата форма и се вклопуваат.Над-уво дизајн со мека кожа на уво влошки и поместена headband обезбеди сите-ден удобност.На количка за дизајн го прави слушалки лесно да се преземат било каде.Дизајниран за студенти, E5 деца слушалки функција продолжен шум-поништување на микрофон, 2 нивоа на јачина на граница, ултра-долго изведба, споделување на пристаништето и стерео звукот, давајќи ви најдобро искуство на учење и музика.На свитлива и лесни headband ги прави лесно да се преземат надвор.Ќе се чувствувате удобно во текот на целиот ден долго со мека earmuffs.Овие слушалки се вашиот најдобар избор овој семестар!.

R

Избор на клиент