.

.

Yuansr Компактен Шетач од Раѓање до 25 кг,мала Тежина,Лесно да се свитка,5-Точка Појасот,една Рака Виткање,Складирање Кошница (Боја : Зелена)

Yuansr Компактен Шетач од Раѓање до 25 кг,мала Тежина,Лесно да се свитка,5-Точка Појасот,една Рака Виткање,Складирање

DEN 679.20
Залиха

*Мала тежина, тоа може да се здипли во компактен пакет со една рака.Лесен за чување. *Прилагодлива backrest и да се справи-можете да ја прилагодите backrest на овој шетач за да се задоволат различните потреби на вашето бебе кога лежи, седење или спиење. *Кога ќе излезе со бебето, на lockable тркала зголемување на чувството на безбедност и флексибилност.Можете да го користите подножјето-управувана врски паркинг сопирачка да работат лесно. *Складирање кошница подолу е совршен за чување на паричници, намирници и пелена кеси.На поместена пена справи ви обезбедува со мека чувствуваат. *Ако имате било какви прашања, можете да комуницирате со нас преку е-маил.Функција : Прилагодлив backrest и handle Five-точка појасот, еден-копче за брзо ослободување.Удобен нога кочница за да се осигура безбедноста и flexibility Foldable дизајн, поудобно да use Non-токсични дише Оксфорд ткаенина cover The дното кошница се користи за да се одржи accessories Equipped со спиење мат за удобно sleep Sturdy структура и лесен алуминиум рамка.

R

Избор на клиент