.

.

MAPOLO Перење Забавува Лесна Опашот на Моделот Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради Добро Држење Водоотпорен за Облека, Играчки Ор?

MAPOLO Перење Забавува Лесна Опашот на Моделот Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува

DEN 863.52
Залиха

Тоа може да застане исправен и направи перење кошница повеќе од три-димензионални, ви обезбеди добра поддршка поради поддршка род!Двојно трајни и удобно коноп јаже се справува со дизајн кој enhanced товарот капацитет и да ја направат полесно да се движат и да го носат. 【Простор за Заштеда на енергија】Нашите кошница е лесно да колапс без поддршка пост, па тоа зазема малку простор кога не е во употреба. 【Материјал】Ние ги користиме 300 D оксфорд ткаенина ПВЦ.Лесен за употреба и да се зачува простор.Кога не се во употреба, само да потрае од поддршка род, можете лесно може да се свитка и продавница. 【Каже Збогум Да Колабира】 Нашите кошница има четири стабилна поддршка пост и загради. -Разни шема дизајни, секогаш постои една за вас.Не е лесно да се валкани и лесно да се чисти. -Мултифункционален, погоден за секое место.Поддршка прачки во секој агол на поддршка на Перење Кошница, продолжување на неговата служба за живот.Производи Вклучуваат : 4 X Поддршка Род 1 X Перење Кошница Лесно Да се Инсталира : Кога ја користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница, и тоа лесно можат да бидат поддржани.Нашите Перење Кошница е погодна за возрасни лица, млади и деца; Совршен организаторот за чување на играчки, списание книги, кукли и одборот игри, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.Оваа големина е погодна за целото семејство, студенти, деца и стан. 【Најдобар Избор】Нашите Перење Кошница е стилски и функционален од други општи еден без заградата.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се се уште проблематичниот од страна на хаос околу вашиот дом?Е има и нема место до место облека, што само го фрли далеку во машина за перење?Повеќе играчки поставени на теренот во растројство?Со овој Перење Кошница, складирање е повеќе нема да биде досадно, нека ви се држат настрана од валканите хаос, но, исто така, свеж живот!Нашите Перење Кошница има голем број на современи модели за да го изберете, која не е само СТИЛСКИ и ПРАКТИЧНИ.

R

Избор на клиент