.

.

Тексас господ Бог да Благослојт сад Мапата Табличка Рамки,Табличка Носителот,Алуминиумски САД Автомобил Ознака Додатоци Табличка Опфаќа Знак за Нов Автомобил Маж

Тексас господ Бог да Благослојт сад Мапата Табличка Рамки,Табличка Носителот,Алуминиумски САД Автомобил Ознака

DEN 407.76
Залиха

Висок квалитет на метал алуминиум со висок сјај печат метал табличка рамка.Лесни,Водоотпорен,Анти- ' Рѓа и многу издржливи.За САД/CA табличка Стандардна Големина : 6.3"x 12.2". 2 Дупчиња на Монтирање на Дупките да одговара на вашите возила, пред-drilled дупки за брзо и лесно монтирање на сите возила.Без дупчење е requaired.Нашите табличка рамка додава повеќе личности на вашиот возила и направи вашето возило повеќе outstandable.Одличен подарок за вашето семејство или пријатели.Универзална одговара на повеќето Возила/ Автомобили/ Камиони/ SUV/Комбиња/Приколки/ Џип/ Ford/Garage/Р.В.SERVICE : Ако имате било каков проблем/прашање со нашата картичка седиште опфаќа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе настојуваме да го реши тоа на ваше задоволство!.Нашите табличка додаток додава повеќе личности на вашиот возила и направи вашето возило повеќе outstandable.Одличен подарок за вашето семејство/пријатели/Девојки/Момчиња/Ќерка/Сестра ти/Мајка/Татко.Универзална одговара на повеќето Возила/ Автомобили/ Камиони/ SUV/Комбиња/Приколки/ Џип/ Ford/Garage/Р.В.

R

Избор на клиент