.

.

Sumerain Ѕид Тоалетот Тапа Две Се Справи Со Бања Тапа Месинг Хром

Sumerain Ѕид Тоалетот Тапа Две Се Справи Со Бања Тапа Месинг Хром

DEN 2856.00
Залиха

Ѕид тоалетот тапа тело изградени од цврст месинг.Хром финиш ќе се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојдневна употреба.Ниска-се носат керамички кертриџ.Рачки двојно.Груби-во вентил вклучени.За да заштедите време и екстра трошок, ве молиме покажете ја вашата водоводџија инсталација видео под главната слика на производот страница пред инсталацијата.Ве молиме имајте на прирачник за корисникот правилно, ако треба по-продажбата на услугата во секое време, ве молиме контактирајте го SUMERAIN тим за поддршка.Модел : S1392 CI.Име На Производ : Ѕид Тоалетот Тапа.Крај : Хром.

R

Избор на клиент