.

.

18 Парчиња Свадба Коса Додатоци Бисер Косата Игли Свадба Коса, Игли Свадба Коса Додатоци за Невести Пратилки Цвет Grils

18 Парчиња Свадба Коса Додатоци Бисер Косата Игли Свадба Коса, Игли Свадба Коса Додатоци за Невести Пратилки Цвет

DEN 239.76
Залиха

За свадба коса : бисер косата игли се идеални коса додатоци за невестата, мајката на невестата, пратилки или цвет девојки, рачно изработени коса pin е одлична за многу стилови на косата, зашеметување целост изложба во домот за вашата коса.Прилог на матурска на косата се направи : оние бисер headpiece го украсите вашиот вкусен коса, и ќе добива многу пофалби за танцување матурска, партии, карневал, коктел забави, градина партија, годишнина, роденден и така натаму.Мерење : 3 x 0.4 инчен, добар прилог за било какви стилови на косата, како и краток косите, долго завиткан коса, цврста коса, игли кои ќе паднат во текот од вашата коса, тоа е исто така лесно да ги отстрани без болка или борба.Голема количина : дојде со 18 парчиња бисер кристал косата игли во вкупно, доволно количество 3~6 деверуша стилови на косата, овие бисер коса клипови се голема помош за вашата шминка, а исто така добро да се DIY свој фризура.Домот на косата се носат : мала глава на пиновите се направени од 3 бисер и 3 мини rhinestones, розата злато позлатен метални игли, елегантен дизајн за да заличи вашето коса, на свадбата денот.

R

Избор на клиент