.

.

Напредниот Оптички Пушка Sunshade Црна Сенка Цевка за Стандард Пушка Опсег

Напредниот Оптички Пушка Sunshade Црна Сенка Цевка за Стандард Пушка Опсег

DEN 203.04
Залиха

Изработен од алуминиумска легура, издржливи и отпорни на корозија за долго време се користи.Може да го блокира силно сонце и намалување рефлексија и отсјај да се овозможи да се сними попрецизно.Едноставен за инсталација и отстранување, ultralight без додавање на тежина да ви пушка.Може да ви помогне да се сними, без изложување на вашиот место.Корисен додаток за лов.Опис : Пушка sunshade обемот игра многу важна улога во пушка снимањето.Кога ќе пукање, тоа може да засолниште сјајот, ќе ви помогне да имаат за цел повеќе точно.Тоа може да се спречи specular одраз на светла без изложување на целта.И овој вид на sunshade обемот е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Карактеристики : Изработени од алуминиумска легура, издржливи и отпорни на корозија за долго време се користи.Може да го блокира силно сонце и намалување рефлексија и отсјај да се овозможи да се сними попрецизно.Едноставен за инсталација и отстранување, ultralight без додавање на тежина да ви пушка.Може да ви помогне да се сними, без изложување на вашиот место.Корисен додаток за лов.Спецификации : Име На Производ : Sunshade Обемот Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Должина : Околу. 7cm / 2.76 инчен 40mm модел тема големина : за 49mm / 1.9 во Тежина : Околу. 40g ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме во вид преовладува.

R

Избор на клиент