.

.

Прилично Пет Чаши Куче Чаши за Големи Кучиња Куче Вода Сад Фармацевт Не Пропадна Храна и Вода Чаши за Средни до Големи Кучиња Милениче Внесувач (Боја : A) (Боја : Б)

Прилично Пет Чаши Куче Чаши за Големи Кучиња Куче Вода Сад Фармацевт Не Пропадна Храна и Вода Чаши за Средни до

DEN 2380.80
Залиха

Хранењето сад не е лесно да се движи или да падне.Надворешноста на нашето хранење чинии се направени од високо квалитетен материјал, па можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае долго.Квалитет и Безбедност : куче сад е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и безбедно нетоксични пластични.Благодарение на специјален дизајн, вие не мора да се грижите за губење на храна.Основата е флексибилен, не се лизга и цврсто поставени.Ние не дозволуваат малку cuties да се допре нездрави работи. * Нема да се истури, или се лизга : Силикони е на дното на куче сад, која овозможува да се приближи кон подот, така што држи вашиот сад во позиција и ја заштитува вашата подот.Исклучителен изглед : мазен изглед, фина изработка, убава мода, невкусна, лесен за чистење.

R

Избор на клиент