.

.

ZARPMA Бебе Појасот со Чувари Подлога,3 Точка Безбедност Темперамент за Дете Доенче Безбедно Рака за IKEA ANTILOP Висок Стол (Розева)

ZARPMA Бебе Појасот со Чувари Подлога,3 Точка Безбедност Темперамент за Дете Доенче Безбедно Рака за IKEA ANTILOP

DEN 333.12
Залиха

Половината појас(Lx W) : Прибл. 17.32 x 0.98 инчен, Хип појас(Lx W) : Прибл. 10.23 x 0.98 инчен,Чувари на Подлога : 8.66x7.87 инч.Е применливо : 3 точка одговара за IKEA ANTILOP висок стол и да било слична стол кој има сигурносен појас амбиент.Чувари на Подлога направена на сунѓерот и памучна крпа, со чувари влошки да му дадете на вашето бебе најдобрите заштитни.Бебе се подигнат појас е прилагодлив,направени на висока јачина на најлон,издржлив и не е лесно да се оштети за вашето дете да го користите.Чува деца за безбедно и мирно за стрес-слободен дена надвор.Доживотна Гаранција со Не-вештачки оштетени.Ако имате било какви прашања,pls контакт ZAMA услуги на клиентите се чувствуваат слободни.ЗАБЕЛЕШКА● за да обезбедат ремени мора да се Протнете низ нив црна сврзувачки елементи два ПАТИ.Само Google како да се видео за antilop висок стол.Применливи за : 3 точка одговара за IKEA ANTILOP висок стол и да било слична стол кој има сигурносен појас поставување,чувари на подлоги за да му дадете на вашето бебе најдобрите заштитни.Спецификација : Материјал : Сунѓерот, Памук ,Најлон Половината појас : 17.32 инчен x 0.98 инчен / 44 cm x 2.5 cm (Прибл.) Хип појас : 10.23 инчен x 0.98 инчен / 26 cm x 2.5 cm (Прибл.) Чувари на Подлога : 8.66 инчен x7.87 инчен / 22 см х 20 cm (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Деца сигурносен Појас со Чувари Подлога 1 x прирачник за Корисникот.

R

Избор на клиент