.

.

Неограничени PowerPro Оди 10,000 mAh Моќ Банка 3-во-1 Ѕид Полначот со Тип-C Моќ Испорака, USB-A, и Чи Безжично Полнење, Дигитален Дисплеј & Брзо Полнење за iPhone, Android, Samsung (Црна)

Неограничени PowerPro Оди 10,000 mAh Моќ Банка 3-во-1 Ѕид Полначот со Тип-C Моќ Испорака, USB-A, и Чи Безжично

DEN 239.76
Залиха

ПРЕНОСНИ МОЌ БАНКА : слаба батерија и без пристап до некој ѕиден штекер?Тоа е полесно од кога и да наплаќаат од дома, работа, концерти, или било каде, со користење на 10,000 m Ah вградената батерија на Power Pro Оди.На стигнале prongs може да се сокрие далеку за патување и лесен за складирање и додека сте во движење.РАЗНОВРСНА ПОЛНЕЊЕ МЕТОДИ : Моќ широк спектар на уреди користејќи USB-Порта, Тип-C Порта, или 10 W Безжични Полнење Подлога.Компатибилен со 18 W Моќ Испорака и 3.0 Брзо Полнење технологија.Чи ЗАВЕРЕНА БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ : Полнење кабел-бесплатно, со поставување на безжична компатибилен уред за Безжична Полнење Подлога.Обезбедува брзо полнење на Apple, Android, Google, и повеќето безжични уреди компатибилни со обезбедување 5 W, 7.5 W, или 10 W на власта!Дизајниран да работи со повеќето лесни случаи до 3мм.НАПОЈУВА ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ : главната копчето контроли на дигитален дисплеј и извор на енергија на Power Pro Оди.Се знае точно колку батеријата е останувањето на власт банка со дигитален нивото на батеријата индикатор.На automatic time-out функција обезбедува нема моќ е постојано потроши.i Phone 12/12 Про, 12 мини.i Phone 11/11 Pro/11 Про Max.i Phone XS, XS Max, XR, X. i Phone 8, 8 Плус.Галакси S21, S20+, S20 Ултра.Галакси S10, S10+, S9, S9+.Галакси Забелешка 10, Забелешка 9. Пиксели 4, 4 XL, 3, 3 XL.и многу повеќе!.Samsung Галакси : S21 Ултра, С1 Плус, S1, Z 2 Пати 5 G, Забелешка 10 Плус, Забелешка 10, S10 5 G, S10 Плус, S10, S10e, Забелешка 9, S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Работ, и повеќе.LG : Паметен Телефон LM-G910 N.и повеќе.i Phone : 12, 12 мини, 12 Про Max, SE, 11 Про Max, 11 Про, 11, XS Max, XS, XR, 8, 8 Плус.Сите останати Чи-от уреди.Apple Airpods Про.и повеќе.На Power Pro Оди може да се открие оптимизиран за полнење за излез на поврзан уред за да се обезбеди најбрз можен полнење.Компатибилен со уреди од најпопуларните брендови, вклучувајќи Apple, Samsung и Google.Направени за мобилни телефони, таблети, одберете лап-топ компјутери, звучници, слушалки, и повеќе.Брза Безжична Полнење Режими & Компатибилност.На Power Pro Оди е Чи заверена значење било Чи-от за уредот може да наплаќаат за тоа.Секој уред има уникатна брзо полнење спецификација.Чи Сертификација ID : 10069. 10 W.Samsung Галакси : S21 Ултра, С1 Плус, S1, Z 2 Пати 5 G, Забелешка 10 Плус, Забелешка 10, S10 5 G, S10 Плус, S10, S10e, Забелешка 9, S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Работ, и повеќе.LG : Паметен Телефон LM-G910 Nand повеќе. 7.5 W. i Phone : 12, 12 мини, 12 Про Max, SE, 11 Про Max, 11 Про, 11, XS Max, XS, XR, 8, 8 Плус. 5 W.Сите останати Чи-от devices Apple Airpods Proand повеќе.

R

Избор на клиент