.

.

JIGUANG Цвет Тенџере Рек Backrest Домаќинство Пластични Американски Стол Backrest Возрасни Столче Backrest Модерна Едноставна Нордиските Европската Јадење Стол Мулти Боја Факул

JIGUANG Цвет Тенџере Рек Backrest Домаќинство Пластични Американски Стол Backrest Возрасни Столче Backrest Модерна

DEN 5519.76
Залиха

На backrest е ергономски дизајниран со текстури и контури на седиштето и назад за да го задржи твојот грб удобно додека седите, осигурувајќи се дека нема да ја добиете уморни за долги периоди на време.Кадифен пена баласт на врати и седишта, го прави удобно седиште избор за секоја соба во вашиот дом, секој со отпорно на гребење и бучава-доказ гумена подлога за да се заштити вашиот кат од носат и нечистотија Дебели поместена ткаенина стол седиште и седиште назад.Материјалот е PP.Двојно дебели, цврсти и издржливи, со силна носивоста.Против пролизгување мат штити подот.Модерни јадење столици се совршени за вашата кујна, трпезарија и балкон, измената на вашата канцеларија како напреден изгледа да се создаде убава канцеларијата објекти или клиент-соочува чекање области, ергономски криви грб да се совршено да се вклопи во тело форми За дополнителна удобност.Име : Chair Size : ширина 52 * висина 83 CM.Дали да се соберат : Стил позиционирање : уметнички style Gross тежина : 6.18 Дизајн елемент : господар дизајн vine Color Класификација : Сина, Портокалова Светло Сива Цијан Жолта Бела Црвена Зелена Жолта Black Finishing материјал : Друго /other Backrest висина : 125mm (не се вклучени) -800mm (не се вклучени)дали има некој потпирач : со armrests Whether тоа може да се ротира : No Style : Nordicmaterial : plastic Plastic материјал : other Is тоа индивидуализира : No Suitable за : Adultnote : Овој производ е само за продажба, производот не содржи други украси.Прирачник за мерење, производ големина може да има некоја грешка од 1-2cm.Поради разликите во светлината, околината и да се прикаже, производ и слика имиња, може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.Ви благодариме за купувањето на нашите производи, ние со нетрпение очекуваме да вашата посета повторно, и се надевам дека ќе може да се препорача нашата продавница на пријатели и роднини, нашата времето за испорака е 15-20 работни дена, врати времето е 30 дена, ние ќе ви обезбедиме квалитетни услуги на клиентите.Не-човечки штета, производителот содржи 2-годишно warranty Rugged изградба : сите компоненти и поддржува направи единица помалку склони кон тресење или оштетување за време на транспортот и употреба.

R

Избор на клиент