.

.

Рачно ткаени перење кошница со монтажни внатрешна кеса синтетички ратан кошница браун

Рачно ткаени перење кошница со монтажни внатрешна кеса синтетички ратан кошница браун

DEN 804.00
Залиха

Издржливи PP и тешки-должност рамка додадете цврстината.Посебни внатрешен простор да се приспособат на различни облека.Clamshell дизајн спречува мирис.Жлебови за двете страни се лесно да се одржи и да се движат.Удобен монтажни внатрешна лагер торба.Количка за дизајн, лесно за чување кога не е во употреба.опишете : За семејства со еден куп алишта да се справи со, овој перење кошница е совршен прилог.Оваа кошница е направен од високо-квалитетни PP материјал, кој е и издржлив и лесен.На засилен дното прави целата структура посилни и стабилна, и одборот лесно може да се здипли надвор од кошницата.На монтажни внатрешна обвивка има две прегради, може да се стави на различни облека, и капакот може да се спречи ослободување на мирис.Со овој исклучителен и практични перење кошница, може да се каже збогум на неуредна соба и да ви посакам добредојде во една релаксирана и уреден простор.Покрај тоа, тоа не е само перење кошница, но, исто така, складирање кутија за играчки, книги, ќебиња итн.функција : Трајни PP и тешки-должност рамка додадете цврстината Посебна внатрешна просторот да се приспособат на различни облека Clamshell дизајн спречува мирис Бразди на двете страни се лесно да се одржи и да се движат Погодно монтажни внатрешна лагер торба Количка за дизајн, лесно за чување кога не е во употреба Со внимателно направена рачно ткаени синтетички ратан е убава Идеален за спални соби, перење соби, балкони, плакари и хотели Спецификација : Материјал : ПП, железо Боја : кафена Кошница големина : 23" x 13" x 24" (должина x ширина x висина) Укината големина на : 33.5" x 23" (должина х ширина) Производ тежина : 7 килограми Пакет се Вклучени : 1 кошница 1 x опис.

R

Избор на клиент