.

.

RNK Продавници Почетна Damask Прекривки Покрие Set - Full/Кралицата (Личен)

RNK Продавници Почетна Damask Прекривки Покрие Set - Full/Кралицата (Личен)

DEN 825.60
Залиха

Патент Затворање.Полна Боја Пред - Taupe на Назад.Полна боја на фронт со бела назад.Притискам во стил со нашиот личен постелнина сетови.Ние нудиме и прекривки ги опфаќа и квалитетот утешители.Ако сте во потрага по начин за да заличи спалната соба, па дури и ја покажат вашата личност, вие сте на вистинското место!Оваа прекривки покрие сет вклучува прекривки маска и два перница шамс.На прекривки капак и перница шамс се меки, лесни, и совршен за snuggling.Ќе ви се допаднат како удобен тие се чувствуваат на кожата.Со патент затворање на дното на прекривки покрие прави вметнување / отстранување на вашиот прекривки супер лесно!!Оваа прекривки е Полна / Кралицата големина и мерки на 88" x 88".На шамс мерка на 30" x 20".Ако ова не е сосема во право големина ние нудиме овој сет во повеќе големини - јас.e.деца, близнаци, кралицата и кралот (види точно мерења на секој подолу).Машина за миење посебно во ладна вода на деликатна циклус.Бидете сигурни дека прекривки и шамс се претвори внатре кон надвор.Висат и нека се исуши.Прилагодување во нашиот дизајн центар е експлозија!Изберете од сите видови на различни движат дизајн елементи за да се создаде совршен производ.Со користење на нашиот дизајн центар е за сите што и како сакате вашиот производ да се погледне.Ако ви треба било каква помош навигацијата низ нашиот сајт, јавете ни се!Дозволете ни да ви помогне да ги исполниме вашите желби!Секоја соба треба малку преуредување во одреден момент.Направете нешто за вашата спална соба денес!Со нашата модерна тапан светилка нијанси, симпатична фрли перници, пријатна ќебиња, и елегантни завеси, ќе се исклучи за совршен почеток!Проверете нашата Спална соба дел да најдете неколку посовршен додатоци.Вклучени во Поставите * Супер меки лесни Микрофибер Прекривки ги Покрие со патент затворање на дното и Појавување на Перница Случај(s) * Деца Големина : 45"W x 60"L & 1 Перница * Близнак Големина : 68"W x 88"L & 1 Перница * Full / Кралицата Големина : 88"W x 88"L & 2 Перници * Цар Големина : 104"W x 88"L & 2 Перници * Перница Големина : 30"W x 20"L Дизајн Прикажани : Почетна Damask (#43159)Карактеристики : =====================.

R

Избор на клиент