.

.

Метро SEC53C Супер Erecta Хром Позлатен Тешки Жица Стационарни Безбедност Единица за Складирање, 38-1/2 Должина x 27-1/4 Ширина x 66-13/16 Висина

Метро SEC53C Супер Erecta Хром Позлатен Тешки Жица Стационарни Безбедност Единица за Складирање, 38-1/2 Должина

DEN 5374.80
Залиха

Подготвени поглед на содржината.Факултативна средно полиците.Штити вредни материјали и чувствителни објекти од губењето или кражбата.Жица изградба.Мерки 38-1/2-инчи должина од 27-1/4-инчи ширина од 66-13/16-инчи висина.Метро Супер Erecta стационарни безбедност единица за складирање.Безбедно складирање штити вредни материјали и чувствителни објекти од губењето или кражбата.Тешки-мерач отворена жица изградба држи целата содржина на камион видлива на сите времиња, што го прави лесно да се провери инвентар.Прилагодлив, факултативна средно полиците.може да биде поставен во 1-инчи постепено по должината на целата висина на пост.Патентирана, ергономски, 1/4-свиок врата се справи; прави отворање и затворање на единицата полесно отколку конвенционалните безбедност единица дизајни.Двојна врата; секоја врата се отвора 270 степени и може да бидат обезбедени по страни на единицата.Заштеда на време собрание : Метро безбедност единици се соберат брзо - право надвор од кутијата.Испраќаат исфрлен долу : Заштедува на товар на трошоците.Лесно се составуваат.Постови израмнување на нозе за да се компензира за нерамни површини.Одговара на полица : 36-инчи должина од 24-инчи ширина.

R

Избор на клиент