.

.

Gugxiom Мотоцикл DVR, IP 65 Водоотпорен Јамка за Снимање на 1080P Видео Снимање Двојна Леќи на Камерата за Мотор и Мотоцикл Додатоци

Gugxiom Мотоцикл DVR, IP 65 Водоотпорен Јамка за Снимање на 1080P Видео Снимање Двојна Леќи на Камерата за Мотор

DEN 2918.16
Залиха

Јамка Снимање - Автоматско заменување постари видео содржини за да зачувате простор за складирање.Рекорд секој момент на сликата без да се водат за исчезнати секунда. 4 инчен IPS екран со 1080 P видео снимање, фотографирање на секоја слика јасно.Користење на 200m Ah експлозија-доказ литиум полимер батерија, безбеден и удобен.Паркинг-Мониторинг - Следење на околината од автомобилот кога паркинг, снимање на околната животна средина ,и да се осигура безбедноста.IP 65 Водоотпорен - Дури и на дождливите денови, можете да снимате секој момент. 4 инчен IPS екран со 1080 P видео снимање, фотографирање на секоја слика јасно.Двојно Камера Леќа - пред објективот + задните леќи реално време континуирано снимање.IP 65 Водоотпорен - Дури и на дождливите денови, можете да снимате секој момент.Јамка Снимање - Автоматско заменување постари видео содржини за да зачувате простор за складирање.Рекорд секој момент на сликата без да се водат за исчезнати секунда.Паркинг-Мониторинг - Следење на околината од автомобилот кога паркинг, снимање на околната животна средина ,и да се осигура безбедноста.Поддршка за Wi Fi, G-сензор и движење откривање.Користење на 200m Ah експлозија-доказ литиум полимер батерија, безбеден и удобен.

R

Избор на клиент