.

.

ecoFlex Прилагодлива Висина Двојно Куче Сад

ecoFlex Прилагодлива Висина Двојно Куче Сад

DEN 815.76
Залиха

Не апсорбира влага; отпорност на абење или штета поради екстремна издржливост.Вклучува 2 нерѓосувачки челик чаши.Сад капацитет е 48 оз.Се препорачува за кучиња до 100 кг. 10 год.Производителот.Не fadding дизајнер шема.Нераскинлива.Широка база и гумени нозе.Без ѓубрето.Без лизгање.Оваа eco FLEX ресторан расте со вашето куче.Им служи на долниот на земјата, а потоа се подигне до откако малку повисоки.Добива вашата храна и вода чаши симне на земјата!.

R

Избор на клиент