.

.

240Pcs Вртливата Snap Куки со Клучните Синџир Прстени, Acejoz Премиум Keychain Клип Сет Вклучува 60Pcs Копче Синџир Клипови, 60Pcs Копче Прстен со Синџир, 60Pcs Око Иглички и 60Pcs Отвори?

240Pcs Вртливата Snap Куки со Клучните Синџир Прстени, Acejoz Премиум Keychain Клип Сет Вклучува 60Pcs Копче Синџир

DEN 263.76
Залиха

✔️Keychain Куки и Клучните Прстени - Acejoz keychain хардвер собата вклучува 60pcs копче синџир клипови, 60pcs клучните прстени со extender синџир, 60pcs око иглички и 60pcs скок прстени, одлична за keychain DIY занаети. ✔️Lanyard Клучните Прстени Изработката - клуч синџир прстен со extender синџир и клучните синџир клипови се направени од високо квалитетна тешко ментално.Тие се силни и издржливи за долго време се користи. ✔️Keychain Додатоци Рефус - На keychain додаток комплет доаѓаат со 60pcs око пиновите, која е од голема погодност за вас за да прикачите шарм, смола pendant или други додатоци за. ✔️Keychain Одлуки за Полнење - На keychain прстени за занаети сет содржи потребните клучни синџир клипови, копче за синџирот со extender синџир, keychain скок прстени и око игли и др.Тоа е комплетен сет за правење на копчето синџири.Не треба да се купи други клучни синџир правење на резерви. ✔️Keychain Прстени за Занаети - На keychain додаток за полнење е идеална за правење keychains, keychain хардвер, keychain шарм, копче синџир занает, tassel lanyard, копче фоб колекции други занает проекти.Зошто да изберете нас : Ние нудиме комплетен сет за повикување синџир одлуки, не треба да се купи други клучни синџир наоди или копче синџир правење на резерви.Зачувај вашето време и пари.Производ Функција : Копче синџир клипови : Количина : 60pieces Боја : сребро Материјал : метални легури Големина : прибл.1.3 инчи во должина Keychain прстени со extender синџир : Количина : 60 парчиња Боја : сребро Материјал : метални легури Големина : прибл.1inch во дијаметар и 1inch extender синџир Keychain скок прстени : Количина : 60 парчиња Боја : сребро Материјал : метални легури Големина : 8mm во дијаметар Око игли : Количина : 60 парчиња Боја : сребро Материјал : метални легури Големина : 10 мм во должина од Пакетот Вклучува : 60 Pcs копче синџир клипови 60 Pcs keychain прстени со extender синџир 60 Pcs keychain скок прстени 60 Pcs eyepins.

R

Избор на клиент