.

.

Вегетаријанската Кожа Висок Стол Мат со Шега Бебе Стоки (40 x 40 во) - Водоотпорен Wipeable Splat Мат за Под Висок Стол - Бебе Висок Стол Кат Мат за Поздравниот и Истури Заштита

Вегетаријанската Кожа Висок Стол Мат со Шега Бебе Стоки (40 x 40 во) - Водоотпорен Wipeable Splat Мат за Под Висок

DEN 1198.80
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Нашите луксузни вегетаријанска кожа е buttery мека и мазна!Тоа е направено на премијата и безбедно материјали, ослободени од PVC, Олово, и Phthalates.СПРЕЧИ МЕНЗИ И ДАМКИ - Комплетно водоотпорен faux кожа спречува мензи и го прави оброци и ужинки, или уметности и занаети стрес бесплатно на било кој кат површина дома.Тоа има flocked велур подлога што се лизга отпорни.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - Само избришете ја надолу со јадење крпа и вашите омилени домаќинство чистење, и тоа ќе остане свеж и чист за да можете да ја користите одново и одново.Може да се задржи на подот, чувајте ги укината, или обеси со вклучени јамка.МУЛТИ-ЦЕЛ - Многу начини за да го користите!Под една highchair, игра мат, стомакот време, пикник ќебе, изработката, цртање време, градинарство, плажа се шири, маса крпа, и се друго може да се сонува.ПРЕНОСНИ + КОМПАКТЕН - Тоа огради надолу мали (10 x 10 x 1 во) па може да се земе една со вас на движење за сите на вашиот авантури.Само фрли го во автомобил, пелена торба, шетач, ранец или ташна.Ние веруваме дури и на неуредна делови на родителство може да се beautiful Our buttery мека кожа се менува висок стол и да игра душеци се совршени за водење на работите чисти за оброци и ужинки, како и уметности и занаети.

R

Избор на клиент