.

.

LyHomeAn Складирање Кошница Сад Десктоп Правоаголна Складирање Кошница Складирање Кутија Ткаени Слама Кошница Едноставна Домаќинство Складирање Кошница Складирање

LyHomeAn Складирање Кошница Сад Десктоп Правоаголна Складирање Кошница Складирање Кутија Ткаени Слама Кошница Едноставна

DEN 3420.00
Залиха

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спална соба како практична спална соба додаток.Меки и цврсти кошница за алишта организација, цврсти доволно да застане сам по себе, без судир гребнатини, совршен за да се приспособат на бебе облека, ќебиња и крпа, списанија или книги, други играчки за во градинка, и домашно милениче е производ складирање.Издржливи се справува со дизајн, лесно да се движите и да се земе, бесплатно страшни практични памук голема складирање корпа за секојдневна употреба.Неутрална боја, дизајн, здраво материјалот и повторното користење на дизајнот, која ќе биде уникатна дома декор прилог во вашиот дом.Лесно да се мијат, рака мие или со машина за перење, да се заштити тоа со торба за перење на деликатни циклус, и се исуши е подобро.Направен од страна на квалификувани занаетчии, кошница е лесно да се одржи и практични.Совршен за складирање асистент на дом или канцеларија, и исто така одличен избор за подарок за пријатели или семејството.Забелешка,дозволете 0.1-0.3 инчен грешка поради прирачник за мерење.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

R

Избор на клиент