.

.

ALISALQ Гроздобер Антички Стил Ротари Dial Копчето Биро телефонски Телефонски Home Office Телефон во Собата

ALISALQ Гроздобер Антички Стил Ротари Dial Копчето Биро телефонски Телефонски Home Office Телефон во Собата

DEN 5246.40
Залиха

Иконскиот 60-тите и 70-тите години стил.Нема потреба за надворешно напојување, без батерија, и тоа може да работи директно со моменталната во телефонска линија.Олеснување на трупот има одредена пропорција на олеснување, наместо рамни шема.Употреба на двојни тонови на ѕвонење за да одберете, дневната соба може да се користи механички ѕвона, и спалната соба може да се користи добар избор на хуманизација.Погоден за дневната соба/спалната соба/студија соба/свадба подарок/роденденски подарок.Боја Име : Копче за Бирање Type This телефон има старомоден дизајн и ретро тон, давајќи им на луѓето носталгични се чувствуваат.Исклучителен уметнички дела, одличен квалитет!Нека си се чувствуваат комотно со тоа.Категорија : Дом Phone Position : Seating Function : тон на ѕвонење selection Appearance : Антички/занает/античкиот telephone Size : се Справи со должина 24cm/9.4 инчи, ширина 19cm/7.4 инчи, должина 20cm 7.8 инчи, на висина 20cm/7.8 inches Material : метал/цинк легура/смола/солидна wood Style : Европската antique Application : дневната соба/спалната соба/студија соба/свадба подарок/роденден gift Weight : околу 1,5 kg No надворешно напојување, без батерија, и тоа може да работи директно со струја во телефонски linepacking листата : 1 * Ретро phone1 *Телефон handle1 *Телефонски line1 *Корисникот Manual Packing : исклучителна боја кутија за пакување.

R

Избор на клиент