.

.

Нерѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија Студент Училиште Мулти слој Ручек Кутии

Нерѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија Студент Училиште Мулти слој Ручек Кутии

DEN 887.76
Залиха

✎Иновативни стил : 2021 нов стил, без разлика дали тоа се користи со себе или вашето семејство, пријатели и деца, овој стил ќе биде импресивен; ние ќе ви ги даде целосен опис на производот, ве молиме проверете детален опис на производот!. ✎Безбедност и здравје : Ние ги користиме еколошки безбедни и не-токсични материјали за вас, поддршка за тестирање, ве молиме остатокот увери!. ✎Падне-доказ и течење-доказ дизајн : Користење на потрошни материјали, вие не треба да се грижите за храна одлевање, и не треба да се грижите за тоа да биде скршен!. ✎Брза испорака : Ние ќе ви даде избор на брзо логистички услуги, така што ќе може да добијат и користат што е можно побрзо!. ✎Добра услуга : ви даваме 100% гаранција за квалитет.Ако се појават какви било проблеми од наша страна, ние ќе ви даде безусловна наплата.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Нови Ручек Кутија Бенто Кутија За Студентски Канцелариски Работник Двоен Слој Микробраново Загревање Ручек Контејнер За Храна Контејнер За Складирање Карактеристики : 1.Здрави и изградени за да трае.Тоа создава безбедна и здрава исхрана опкружување за вас и вашето семејство 2.Две прегради бенто кутија.Ние разбираме може да се донесе на различни видови на храна за вашиот ручек.На одвојување дизајн е навистина важно 3.Топлински отпор бенто кутија.Кога ќе се донесе вашиот ручек за вашата канцеларија, можете да ги за да одмрзнете и тоа од страна на Микробранова 4.Ручек кутија со капак може да се користи како мобилен телефон држачот.Течење-доказ дизајн, лесен за употреба и безбедно 5.Тоа, исто така, содржи сет на садовите, стапчиња за јадење, лажици, гранки, и супа сад Спецификации : Материјал : Пластични, од не ' рѓосувачки челик боја : Ванила зелена,Корални во прав,Карло Сина Големина : 21.5x11.5x11 Тежина : 500g Забелешка : 1.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира ист 2.Ве молиме овозможи 1-3мм мало отстапување се должи на рачно мерење.Ви благодариме Пакет се вклучени : 1pc Ручек кутија 1pc стапчиња за јадење 1pc Лажици 1pc Супа сад.

R

Избор на клиент