.

.

Јога Мат Носителот Количка Количка со Тркала, Кат Пена Ролери/Вежба Душеци Складирање Рек Стојат, Голем Возен Јога Мат Организаторот за Фитнес/Тренингот Соба

Јога Мат Носителот Количка Количка со Тркала, Кат Пена Ролери/Вежба Душеци Складирање Рек Стојат, Голем Возен Јога

DEN 542.40
Залиха

【Метална Конструкција】 : употреба на високо-квалитетна метал и површина е обложена со анти-оксидација и водоотпорен боја слој, постабилна и издржливи. 【Голем Капацитет】 : 80 × 50 × 70cm/31.5 × 19.7× 27.6 инч.Има 12 душеци. 【Lockable Тркала】 : 360-степен универзална тркала може да се движи на јога мат решетката на позицијата што ви треба во секое време, и без никаков напор. 【Home/Салата Организатор】 : Ова јога мат носителот ви нуди ефикасен начин да ги зачувате вашите вежби и јога мат, пена, ролки, тренингот бендови и повеќе на дофат на вашите прсти. 【Лесен за Инсталација】 : Оваа тренингот мат носителот доаѓа со сите потребни монтажа хардвер за својата погодност.

R

Избор на клиент