.

.

Изолирани Ручек Торба Тропски Seahorse Ручек Кутија Преносни За Училиште Патување Пикник Кампување

Изолирани Ручек Торба Тропски Seahorse Ручек Кутија Преносни За Училиште Патување Пикник Кампување

DEN 335.76
Залиха

На ручек торба специјално дизајниран за деца е мал, компактен и лесен.Големина : 20x12.5x20cm/7.9x4.9x7.9in.На мала торба е опремен со силен рачка и прилагодливи мека рамо, рака.Исклучителна патент е лесно да се отвори и затвори, кој е многу лесен за употреба.Преферирана полиестер материјал е здрав и издржлив, лесен да се свитка, не заземаат простор, и може да се користи за долго време.На термо торба има вграден-во термо слој се да ја чувате храната свежа и пријатна.Оваа боја-печатени ранец може да го привлече вниманието на деца и е многу погоден за на училиште, кампување, пикник, и спорт.Оваа изолирани ручек торба има доволно простор да се одржи ручек, млеко, овошје, овошје и салфетки, итн.За Деца : Ова е ручек торба специјално дизајниран за деца.Тоа е мал, компактен и лесен.Големина : 20x12.5x20cm/7.9x4.9x7.9in.Континуирано Изолација : склопот на полиестер материјал е издржлив, водоотпорни, лесно да се свитка, и не го окупира Просторот, може да се користи за долго време.Топлината зачувување торба има вграден-во топлинска изолација слој се да ја чувате храната свежа и температура.Лесен за Користење : На мала торба е опремен со силен рачка, и прилагодливи мека рамо, рака.Исклучителна патент е лесно да се отвори и затвори, кој е многу лесен за Употреба.Оваа изолирани ручек торба има доволно простор да се одржи ручек, млеко, овошје, овошје и салфетки, итн.Тоа е погоден како дневен ручек торба, а исто така може да се користи како ручек за ладење торба со ice pack, пикник торба за патување, на дребулии торба или шопинг торба.Печатење во боја : Овој ранец со печатење во боја дизајн може да го привлече вниманието на децата и унапредување на нивната забава на донесување на ручек.Тоа е многу погоден за на училиште, кампување, излети, и спортски кога ќе излезе.Чистење Предлог : Тоа може да се мијат со вода, не се впие за долго време и не може да се избелени.Температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.По-Продажбата на Услугата : Доколку вашиот купениот производ има било какви дефекти, ние сме подготвени да се врати за вас безусловно, ве молиме да бидат сигурни да го стави на ред.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.

R

Избор на клиент