.

.

TIMLOG Девојки Накит Кутија 2 Балерина Изми Розова Музика Накит Кутија со Пеперутка, Дрвени Музички Накит Кутија со Огледало за девојки

TIMLOG Девојки Накит Кутија 2 Балерина Изми Розова Музика Накит Кутија со Пеперутка, Дрвени Музички Накит Кутија

DEN 1319.76
Залиха

Светло Розова боја миење & дрвена структура : Елегантна и убава розова миење ефект накит кутија со МЕДИЈАПАН дрвена конструкција, е најдобриот подарок музика накит кутија за мало девојче!.И декоративни и чување : На балерина Музика Дрвена Кутија со Накит пеперутката е убава боја, изглед и материјали, додека сомот-наредени внатрешни работи има две големи простори и четири помали прегради за малку девојки за да се задржи нивната накит организирани.Деликатни пеперутка рачка, го прави лесно да се отвори накит кутија, и голем вграден во огледало го прави полесно за малку девојки да се облекуваат.Исто така, постојат четири не се лизга влошки на дното на музика накит поле, за да се заштити остатокот од вашиот мебел!.Оваа балерина музичка кутија содржи ballerinas во две кожата бои, со повеќе боја на кожата опции за да се инспирира повеќе мали девојчиња' имагинација и идентитет!.Балерина танц на класичната музика на "Лебедово Езеро".Овој музички накит кутија е одличен подарок за девојчиња, 5-10. Големина : 10 X6.5 X4.02.

R

Избор на клиент