.

.

FECAMOS мала Тежина Водоотпорен Duffel Торба, се Олесни Патувањето Лесно да се Чисти Водоотпорен Сува Торба за Активности на Отворено планинарење, Кампување

FECAMOS мала Тежина Водоотпорен Duffel Торба, се Олесни Патувањето Лесно да се Чисти Водоотпорен Сува Торба за

DEN 1236.00
Залиха

Широка примена опсег, што се користи за активности на отворено, планинарење, кампување, планинарење, велосипедизам, пловењето, kayaking, paddling, едрење, canoeing, сурфање. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】мала тежина, навива за складирање и лесно да се носат,5 L капацитет за складирање торба е умерен во големина, погоден за заштита на малите објекти, како што се паричници, копчиња, крпи, чаши, compasses, итн.Чекор 2 : се Тркалаат надолу од врвот на торба 3 до 5 пати додека не го чувствува воздухот останатите во торба е погоден; на построги тркалаат, подобро водоотпорни перформанси. Мала тежина, навива за складирање и лесно да се носат,5 L капацитет за складирање торба е умерен во големина, погоден за заштита на малите објекти, како што се паричници, копчиња, крпи, чаши, compasses, итн. Поврзете на вода&.Функција : 1. 【Се ОЛЕСНИ ПАТУВАЊЕТО】Опремени со вода штекер, кои се користат за лекување на водата и воздухот во торба, да се намали тежината, да се олесни патувањето, и е исто така многу погодни за кратки патувања, патува и пакување на мали објекти.Работата чекори на aerating и пополнување на водата : 1.

R

Избор на клиент