.

.

Прилично Пет Чаши Куче Чаши Пондерирана Куче Сад Не се Истури, Не Пропадна Храна, Вода Чаши за Средни до Големи Кучиња Милениче Внесувач (Боја : Б) (Боја : Б)

Прилично Пет Чаши Куче Чаши Пондерирана Куче Сад Не се Истури, Не Пропадна Храна, Вода Чаши за Средни до Големи

DEN 768.00
Залиха

Надворешноста на нашето хранење чинии се направени од високо квалитетен материјал, па можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае долго.Затоа, не се лизга база на големо куче сад гарантира дека храната не ќе overflow под никакви околности.Да ги користите овие куче храни чинии да се направи вашето куче јаде удобно.Понекогаш, лизгање или лизгање на храната сад може да ја иритираат милениче.Убави Бои - Изберете Боја која најмногу Одговара на Вашето домашно Милениче.Кучињата имаат тенденција да магацинот храна до работ, повисоки тркалезна лак дизајн го прави за храна не е лесно да се претекување на раб.

R

Избор на клиент