.

.

Earlyad дивиот свет Камера, 12MP Трага Камери 1080P Лов 38LED Инфрацрвена Камера со Инфрацрвен Сензор и 90 ° Откривање Спектар Може да Се Користи за Следење на Животните

Earlyad дивиот свет Камера, 12MP Трага Камери 1080P Лов 38LED Инфрацрвена Камера со Инфрацрвен Сензор и 90 ° Откривање

DEN 1564.32
Залиха

Спецификации(за) : видео резолуција : 1920*1080photo резолуција : 12 MP, 4000*3000 Image Тип на Сензор : 3 MP колор CMOS Sensor Lens : f=6.HD камера : следење На камера е лесен за употреба и може да се одржи 32 GB ТФ-картичка за да направите јасни слики.8 секунди и откривање агол од 90 степени се обезбеди дека животните може да биде заробен, брзо секој пат кога ќе се помине и без акција ќе се пропушти.Оваа cam е погоден за домашна безбедност, надзор, надзорот и извидување игри.Широк агол : На активирањето брзина на 0.Водоотпорен и енергија-заштеда : На cam е IP54 водоотпорен, која е многу погодна за -4-140°F опкружување при работа, и користи 4 АА ОД 1,5 V батерии (не се вклучени) со ултра-ниска потрошувачка на енергија.Совршен избор за надзор : На cam има вграден-во не-прозрачна 940nm црна 38 инфраред Led диоди, кои може фотографија животни во текот на ноќта без одбивајќи ги подалеку, па дури и може да се фотографија животни 66 метри. : за 265g Accessory : Прирачник за корисникот, USB кабел, за околу рака, картичка reader Packing Листа : 1 x Camera1 x Монтажа Strap1 x USB Cable1 x Manual1 x Картичка Читателот.Кога паѓа ноќта, инфраред светлината автоматски ќе се вклучи и да земе црни и бели слики.

R

Избор на клиент