.

.

Безжичен Контролер за Xbox Еден, Игра Контролори Компатибилен со Xbox One S, One X, Една Елита, PS3, PC(Црвено)

Безжичен Контролер за Xbox Еден, Игра Контролори Компатибилен со Xbox One S, One X, Една Елита, PS3, PC(Црвено)

DEN 1872.00
Залиха

【Трети Лица Производ】Компатибилен Со Xbox Еден/ Една S/ One X/ Една Елита/ PS3/ Windows, Нема Џек за Слушалки, Без Аудио Излез. 【Услуги На Клиентите】Ние Секогаш Ќе Го Замени Неисправен Производ Или Ви Вратат Во Рок Од 60 Дена, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку . 【Безжичен Контролер】Вградени Мотори Нека Ви Искуство Реални Вибрации, Да Обезбеди Точни Повратни Информации За Играчот, И Подобрување На Искуство. 【Батерија】 - Изгради-Во 500mah Батерија,2-3hours Време на Полнење,4-5hours Работно Време. 【Уживаат Во Игри】На Копчето Реагира Sensitively И Контрола Е Практичен Дизајн За Долго Игри Сесии.Можете Да Се Чувствувате Толку Удобно Додека Играте Долго Време Игри.Ресетирање Чекори:Кога Контролорот Е Надвор Од Order1.Свртете На Вашиот Контролер(Притиснете Круг Копчето И Индикатор За Осветлување)2. Ресетирање На Контролорот Со Притискање И Држење На Мала Дупка На Грбот На Контролер Со Игла Или Paperclip.Ние Секогаш Ќе Го Замени Погрешни Производот Или Враќање Купувањето Во Рок Од 45 Дена, Ве Молиме Не Двоумете Се Да Контактирате Со Нас Преку .Пакет се Вклучени : 1*Безжичен Контролер за Xbox Еден 1*USB wilress Приемникот 1*Usb Кабел.

R

Избор на клиент