.

.

WQAZ Торба со Копчиња Трајни Метален Затворач Пак Заклучување Пресврт Заклучување за DIY Чанта Торба Чанта Хардвер Исклучителна Изработка и Цврсти Трајност (Боја : Б.К

WQAZ Торба со Копчиња Трајни Метален Затворач Пак Заклучување Пресврт Заклучување за DIY Чанта Торба Чанта Хардвер

DEN 706.56
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Со овие метални куки, можете да уживате во процесот на DIY.Одличен квалитет и изработка, трајни и здрав хардвер.Може да се користи на модата чанта, торба, долго време за користење.Материјал : Метал.

R

Избор на клиент