.

.

FILTREC MN-DMD127E03V Директни Осветленост за FILTREC-DMD127E03V, Pleated Микро Стакло Медиуми

FILTREC MN-DMD127E03V Директни Осветленост за FILTREC-DMD127E03V, Pleated Микро Стакло Медиуми

DEN 1940.64
Залиха

Карактеристики : номинална должина : 7.0-Инчен.Pleated микро стакло медиуми.Произведени во сад.Пакет Димензии : 8.0" L x 3.03" W x 3.03" H. Карактеристики : номинална Должина : 7.0", 3-micron, pleated Микро стакло медиуми, Viton заптивки.Овој производ е произведен во сад.

R

Избор на клиент