.

.

Изолирани ручек кутија Бенто кутија Студент ручек кутија Затворена течење-доказ ручек кутија кутија за ручек

Изолирани ручек кутија Бенто кутија Студент ручек кутија Затворена течење-доказ ручек кутија кутија за ручек

DEN 936.00
Залиха

Со оваа супер практични ручек кутија и flatware поставени, секогаш можете да уживате во здрава, домашно оброци насекаде; Pack свежа салата, овошје, моркови или било кој оброк во оваа редење ручек кутија, совршен за работа или на училиште.Секој слој на оваа симпатична ручек кутија се состои од пластична маска, запечатен силиконски прстен и храна контејнер, можете да пакет за вашата омилена супа без никакви грижи.Нерѓосувачки челик ручек кутија е дизајниран да бидат наредени, слободно може да ги комбинирате во 1, 2 или 98 слоеви ручек кутија за да се олесни чување на различни количини на храна.BPA free, не-токсични, нема рѓа и супер издржлив, можете да уживате во вашиот оброк без да се грижите.Мултифункционален, може да се приспособат на ориз, зеленчук, овошје, супа итн.Заштитен ракав е опремен со силиконски прстен, кој може ефикасно да се спречи истекување.Со оваа супер практични ручек кутија и flatware поставени, секогаш можете да уживате во здрава, домашно оброци насекаде; Pack свежа салата, овошје, моркови или било кој оброк во оваа редење ручек кутија, совршен за работа или на училиште.Секој слој на оваа симпатична ручек кутија се состои од пластична маска, запечатен силиконски прстен и храна контејнер, можете да пакет за вашата омилена супа без никакви грижи.Нерѓосувачки челик ручек кутија е дизајниран да бидат наредени, слободно може да ги комбинирате во 1, 2 или 100 слоеви ручек кутија за да се олесни чување на различни количини на храна.BPA free, не-токсични, нема рѓа и супер издржлив, можете да уживате во вашиот оброк без да се грижите.Мултифункционален, може да се приспособат на ориз, зеленчук, овошје, супа итн.Заштитен ракав е опремен со силиконски прстен, кој може ефикасно да се спречи истекување.

R

Избор на клиент