.

.

BZK Трага Камера Соларен Панел - Водоотпорен 2500 mAH Соларна Енергија Банката за Сите Лов и Игра Камери

BZK Трага Камера Соларен Панел - Водоотпорен 2500 mAH Соларна Енергија Банката за Сите Лов и Игра Камери

DEN 1674.48
Залиха

【Супер Дизајн за Патека Камери】На соларен панел е специјално дизајниран за надворешна трага камери.Компатибилен со сите BZK трага игра камери и други брендови 6 V / 2 A лов камери : Campark/ Victure/ APEMAN/ TOGUARD/ MOSPRO/ Meidase/ WOSPORTS/ Foxelli, итн. 【Висока реализација ефикасност】2500m Ah соларна енергија банка е доволно за да се задоволат долготрајно користење на патеката камери.Тоа може да апсорбира повеќе сончева светлина, дозволувајќи им на вашиот лов на камерата за да работат добро во текот на денот и ноќта. 【Заштедите Време и Пари】На соларна енергија банка може да биде батерија и има долга работа живот.Тоа е најевтиниот и поефикасно дополнување опција за патека камери, наместо на купување и замена на многу АА батерии годишно. 【IP66 Водоотпорен Заштита】 IP66 водоотпорни перформанси можат ефикасно да се заштити соларни панели од дожд, влага, прашина, корозија, итн.Обрне внимание и да го задржи производот навалена за време на инсталацијата да се добие подобро сончева светлина. 【Лесно да се инсталира и користи】Овој соларен панел батеријата може да биде лесно дрво монтирани со своите вклучени 360° rotatable планината.Заедно со 5ft екстра долг кабел, тоа ви овозможува да се постават панел за да направите максимум на сончева светлина.Она што е во КУТИЈАТА? 1x Соларна Енергија Банка 1x Кабелот за Напојување 1x Навој Tripod 1x Упатство Картичка 3x Завртка.

R

Избор на клиент