.

.

Sideboard Маса Троседот Нозе Нозе Со Завртки Алуминиум Легура Поддршка Дома Софа Кревет Мебел Нога Кабинетот на Хардвер за Замена на Делови Прилагодлива Висина 4pcs (Бој?

Sideboard Маса Троседот Нозе Нозе Со Завртки Алуминиум Легура Поддршка Дома Софа Кревет Мебел Нога Кабинетот на

DEN 872.40
Залиха

Новиот табела нозете кои се користат во стариот мебел може да ви помогне да заштедите пари, што е многу подобро отколку да се менува нов сет.Само една мала промена.Материјал : Алуминиум легура материјал, површината злато оксид третман, нема рѓа, без боја, стабилни и не се тресеа.Користи Широко : мебел нозе се идеални за мебел makeovers, ги собере сите видови на мебел, модерен или антички, троседот, каучот, кревети, на крајот маси, гардероба,.ковчегот, кафе на маса, кабинети, публикации, sideboard и др.Задебелена : цевка ѕид е задебелена, со лого капацитет е зајакнат, на сила е дури, и инсталацијата е постабилна.Можете да направите вашиот мебел имаат средновековен изглед.Одличен избор за дома декорација, DIY проекти, погоден салон кабинети, futon ноќни маси и љубов седиште софи.Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура материјал, површината злато оксид третман, нема рѓа, без боја, стабилни и не се тресеа.Користи Широко : мебел нозе се идеални за мебел makeovers, ги собере сите видови на мебел, модерен или антички, троседот, каучот, кревети, на крајот маси, гардероба,ковчегот, кафе на маса, кабинети, публикации, sideboard и др.Задебелена : цевка ѕид е задебелена, со лого капацитет е зајакнат, на сила е дури, и инсталацијата е постабилна.Количина : 4pcs мебел поддршка на нозе скршен мебел нозе да обезбеди цврста поддршка за вашиот мебел.Повеќе Висина : Повеќе на висина за вас да се избере, како и за 6cm/2.36 инчен, 8cm/3.15 инчен, 12cm/4.72 инчен, 15см/5.91 инч.Спецификации : Предмет Тип : Мебел Leg Material : Алуминиум Боја : Black Height(прилагодливи) : За 6cm/2.36 инчен, 8cm/3.15 инчен, 12cm/4.72 инчен, 15см/5.91 inch Square База Дебелина : За 4mm/0.16 inch Package Вклучува : 4 Pcs x Мебел Leg16 Pcs x Screws Notes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Избор на клиент