.

.

SPNEC XHYLQG Милениче Сад Автоматски Фидер Куче Храната Сад со Вода Диспензерот Двојно Куче Пиење Сад Јадење Чинии за Храна за Миленичиња Материјали

SPNEC XHYLQG Милениче Сад Автоматски Фидер Куче Храната Сад со Вода Диспензерот Двојно Куче Пиење Сад Јадење Чинии

DEN 2499.84
Залиха

Научни хранење : дизајнот е склон 15° за заштита на цервикален ' рбет.Удобно хранење висина промовира дигестивниот здравје и го прави оброци поудобно за домашни миленици кои страдаат од артритис, вратот или грбот проблеми.Стабилна поддршка и не се лизга : малку наклонети површина го спречува храната од одлевање.Безбедноста база е анти-совет, со не се лизга налепници на дното.Лесен за употреба и чистење-само притиснете на 0/15 степен тока на сад и тоа ќе остане цврста.Научни хранење : дизајнот е склон 15° за да се заштитат thecervical ' рбетот.Удобно хранење висина промовира дигестивниот здравје и го прави оброци поудобно за домашни миленици кои страдаат од артритис, вратот или грбот проблеми.Стабилна поддршка и не се лизга : малку наклонети површина го спречува храната од одлевање.Безбедноста база е анти-совет, со не се лизга налепници на дното.Лесен за употреба и чистење-само притиснете на 0/15 степен тока на сад и тоа ќе остане цврста.Садот е отстранливи.Машина за миење садови безбедно, без микробранова печка.Избраната големина-2 големини за да изберете од, погоден за домашни миленици на различни големини, и двете мачки и кучиња.На атрактивен дизајн изгледа одлично во домашниот ентериер.спецификација : Бела color Material : PPsize : 13×24×21cm/5.1×9.4×8.3 беа пакетот вклучува : 1 x милениче внесувач (другите не се вклучени) ве Молиме имајте во предвид дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

R

Избор на клиент