.

.

EINOVA Безжични Полнење Камен | Чи Заверена 10W Брз Полнач за iPhone, Галакси, Имајте на ум, AirPods 2, AirPods Про, Галакси Пупки, Пиксели Пупки со Вграден-во Трајни Плетенка Кабел - ?

EINOVA Безжични Полнење Камен | Чи Заверена 10W Брз Полнач за iPhone, Галакси, Имајте на ум, AirPods 2, AirPods

DEN 1679.76
Залиха

ИСКОПУВА ОД ЦВРСТА КАРПА : Направен од природен камен во облик на користење дијамант-падна ножеви.Ние ги користиме материјали кои имаат минимално влијание врз животната средина, кој нема да им наштети на квалитетот на воздухот во вашиот дом, како и некои пластични врз основа полначи кои може да се изостави штетни VOCs.Испарливи органски соединенија се загадувачи се најде во пластика и други неоргански материјали.Постојат ниту во природен камен.Нашиот природен камен полначи се зелени, покрај тоа што е издржлив, лесен за чистење и апсолутно прекрасни во секоја соба.БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ : Наполнете го вашиот паметен телефон, без кабли со едноставно поставување на вашиот телефон на цврст камен површината.БРЗО 10 W ПОЛНЕЊЕ - Брзо полнење до 10 W за компатибилни уреди, работи одлично со новиот i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone XS, XS Макс и XR, и е компатибилен со сите Чи-от уреди, вклучувајќи Samsung Галакси S10, S9 и S9 Плус, Air Pods 2, Air Pods Про, Галакси Пупки, Пиксели Пупки.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА Безжични Полнење Камен, напојување (интегриран кабел 3ft; USB ѕид полначот), корисникот брз водич; Дијаметар : 4.65 во Дебелина : 0.82 во Текст : 5 V 2 A Излез : 5 W/7.5 W/10 W брзо полнење.ДИЗАЈНИРАН ВО ИТАЛИЈА - Сите наши производи се дизајнирани во куќа од страна на инженери и занаетчии.Модернистички и минималистички дизајни за да се создаде уникатен рамнотежа помеѓу формата и функцијата.Додадете малку luxe за вашиот секојдневен полни со брза безжична полнење подлога направени од цврст вистински мермер, травертин, песочник или лава камен.

R

Избор на клиент