.

.

Hilitand 25мм Леќа Ф1.8 Метал Mirrorless на камерата Леќи на Камерата Z Планината Прирачник се Фокусира за Nikon Z6 Z7 Z50 Z Планината mirrorless Леќи на Камерата(Сребро)

Hilitand 25мм Леќа Ф1.8 Метал Mirrorless на камерата Леќи на Камерата Z Планината Прирачник се Фокусира за Nikon

DEN 643.20
Залиха

Мулти-слој слој на објективот, ефикасно ја подобрува светлина, и го потиснува духови и леќа одблесокот за време на режимот на снимање.Постојат до 12 отворот ножеви, може да се пука скоро кружен диск на конфузија.Објективот структура е 5 елементи во 3 групи.Го затвора фокус растојание е 20cm/7.9 во.Погоден за Nikon Z6 Z7 Z50 Z планината mirrorless на камерата леќи на камерата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Mirrorless Камера Lens Material : Метал + opticalglass Optional Боја : црна, silver Weight : Прибл. 300g Lens модел : CC-Mil2518 N Објектив фокусна должина : околу 25mm Максимална бленда : 1.8 Минимум бленда : 16 Бленда : Прирачник се Фокусира : прирачник за Нарушување : п

R

Избор на клиент