.

.

Peepers од PeeperSpecs Жените Читање Очила - Природата Прошетка

Peepers од PeeperSpecs Жените Читање Очила - Природата Прошетка

DEN 452.88
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.УВ 360 Заштита слој.Леќа ширина : 49 милиметри.Леќа висина : 41 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 144 милиметри.Двоен Анти-Нула Слој за долготрајна заштита.УВ 360 Заштита блокови 99.9% од UVA/UVB зраци.Акрилик Aspheric Материјал Леќа која е ултра-тенок и лесен.Оптички квалитет, ниска дисторзија леќи со зголемување рамномерно распоредени во текот на леќи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Природата прошетка читателите се лесни, wayfarer стил со желка пред и храмови.Достапни или со сина, зелена или розова совети.

R

Избор на клиент