.

.

Загреан Пешкир Железнички Пруги од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Сушење Решетката на Електричната Загреан Пешкир Рек Топла К?

Загреан Пешкир Железнички Пруги од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Сушење Решетката

DEN 1737.60
Залиха

Исклучителна изработка, напредни квалитет, 8 K огледало полирање, основните боја без спреј, заштита на животната средина и заштеда на енергија, ниска употреба на јаглерод лесно да се инсталира.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и загрева.Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, основните боја без спреј, водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот.Оваа крпа потопол е поделена на plug-in-и хард-жичен.PLUG-IN : кабелот за Напојување излегува од задната страна на цевка со приклучокот.ХАРД-ЖИЧЕН : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Мулти-Функционални : Повеќе од само до загревање крпа, ова можете да го користите крпа потоплите брзо сува костими за капење по еден летен ден во базен, или се загрее ќебе во wintertime пред да со тоа на каучот.Производ features HIGH ТОПЛИНА OUTPUTHave повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и heated SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА RACKLeading мода, мулти-purpose Dry облека здравје care MULTIFUNCTIONAL КРПА RACKThick материјал, силни и издржливи, од страна на hanging Towels, облека, итн., топлина рамномерно во текот на сушењето process EASY ДА се ИНСТАЛИРА И DURABLEThe дизајн на гранка цевка проред е само право,Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch EXCELLENT ОПТОВАРУВАЊЕ BEARINGBranch цевка проред дизајн е само right Clothes може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно heated Product information Power : 67 WWaterproof оценка : IP56 Heating време : 5-10 minutes Voltage : 110 V/220 V/240 VProduct големина : 740*520*120mm Product материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Packing list Towel Rail User Manual I посакуваме прекрасно шопинг искуство!.

R

Избор на клиент