.

.

2-во-1 USB-C Надворешни DVD CD Режач Оптички Диск, за Acer Nitro 5 7 Предатор Helios Elios 300 Тритон 500 2019 2020 Гејмерски Лаптоп, Преносни 8X DVD+-RW DL DVD-RAM меморија, CD-RW Снимач

2-во-1 USB-C Надворешни DVD CD Режач Оптички Диск, за Acer Nitro 5 7 Предатор Helios Elios 300 Тритон 500 2019

DEN 551.76
Залиха

5 mm) во висина.Само приклучете го во вашиот USB порт и DVD диск ќе биде откриен. 【ВИСОКО КОМПАТИБИЛНИ СИСТЕМИ И УРЕДИ】 Овој надворешен уред е добро компатибилен со 98 SE / ME / 2003 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / Linux, os 8.0】High speed USB 3.) DVD : 8x, ЦД : 24x br> Напишете Брзина DVD-R : 8x, DVD+R : 8x DVD-R DL : 6x, DVD+R9 : 6x DVD-RW : 6x, DVD+RW : 8x DVD-RAM меморија : 5x CD-R : 24x, CD-RW : 16x.Тип : 8 X DVD Режач Вчитување : Послужавник-Вчитување Материјал : Направен од Пластични Боја : Црна Нето димензии : 150mm x 18.Не вози и надворешни моќ е потребно.Ние ја негуваат вашата доверба, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 mm x 150mm Нето Тежина : 325g Бруто Тежина : 450g Гаранција : 1 година Спецификација за Производ Прочитајте Брзина (макс.0 DVD диск е совршен придружник за компјутери без внатрешен диск.Тоа не е само на читателот, но, исто така, писател / rewriter / режач за вашите компјутери. 【Напојува преку USB 3.Поддржува Windows XP/2003/Vista/7/8.

R

Избор на клиент