.

.

LILINGJIA Шминка Четка, Прав со Четка Сенката за Очи, Носат Рамни Рамна, без Прав, без Трага Concealer, Шминка (Боја : Б)

LILINGJIA Шминка Четка, Прав со Четка Сенката за Очи, Носат Рамни Рамна, без Прав, без Трага Concealer, Шминка

DEN 1272.00
Залиха

Косата е мека, и износот на косата е меки.Тоа е лесно дојде низ лицето, удобно чувство, и тоа е исто така многу пријатен кога ставање на шминка.Дршката е удобно и може да се користи од страна на почетници.Исклучителна дизајн се вклопува во човековата природа.Спирала текстура, електрични позлатен пијано боја технологија, сјајна, мека силикони, удобно.Транспарентен складирање маска, чиста и хигиенски исправна, прашина-доказ.Меки влакна на косата, нанотехношка усвојува N. 06 влакна на косата, кожата-пријателски, држејќи се цврсто за прав.Име на производ : Шминка Brush Suitable за типот на кожата : било skin Brush Материјал : Вештачки Fiber Beauty алатка за класификација : прав дното brush Efficacy : Друго / Other Waterproof Brushes Тип : File Specifications : Нормален спецификации.

R

Избор на клиент