.

.

50PCS Кавер-за Еднократна употреба Печатени Face_Masks,Шарени Армијата Зелената боја Маскирна Шема Дизајн,Анти-Прашина за Возрасни Мажи Жени

50PCS Кавер-за Еднократна употреба Печатени Face_Masks,Шарени Армијата Зелената боја Маскирна Шема Дизајн,Анти-Прашина

DEN 407.76
Залиха

Еластична уво јамка затворање. 【За ЕДНОКРАТНА употреба 】- Може да се заштити вас и вашата уста и лицето, меки, удобни, трајни и дише, може да се стави во вашиот џеб и го носат истиот со вас.Направени од високо-квалитетни материјали, тоа не му наштети на кожата и може да се заштити лицето добро. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ NONWOVEN НАПРАВЕНИ】- Мека и Дише, Брз-Сува Ткаенина ви Држи Кул.УВ и прашина заштита, windproof, Удобно, Лесно Здив Способност.Свитлива И Лесно Да се Носат, Погоден За Секого е Секојдневна Употреба. 【УДОБНО ПРАВО ГОЛЕМИНИ】- Возрасни Големина : 6.89" X 3.75" Инчи, погоден за повеќето луѓе, погодна за возрасни мажи и жени.Тоа е доволно широка за да се заштити носот, устата и лицето.Удобно и да дише. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН】- Кога ќе го носат ,Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите.Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен.Ниска дишење отпор.Наборите се прошири за да се понуди целосна покриеност над носот и устата.Носот парче заедно врвот на заштитни овозможи да обичај се вклопуваат. 【100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ】- Сите наши производи се лично тестиран за да се осигура дека не постои штета на вашето здравје.Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и ние ќе бидеме среќни да ги реши сите проблеми за вас.

R

Избор на клиент