.

.

Пакет - 3 предмети: Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел - Боја: RL8/29

Пакет - 3 предмети: Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел

DEN 8139.60
Залиха

КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Колку повеќе слоеви во предниот може да биде скриена зад увото или срамнети.Оваа перика има капа големина на Просекот, тоа значи на обемот е прибл.За мерење им помогне на, ве молиме контактирајте со нас.Храм-Да-Храм Чипка Пред - Подготвени-to-wear и речиси невидливи, создавање на природен изглед на косата, што ви дава неверојатно off-the-лице стил флексибилност.5" Страни : 3.ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.25" Назад : 3.СПЕЦИЈАЛНИ ФУНКЦИИ : Меморија Капа III - Изградена со еластични водат чипка обложени со флексибилни силикони по должината на грбот и страните за извонредно удобно и сигурно одговара дека ја одржува својата форма со текот на времето и калапи на главата.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.5" Круна : 4.Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ - Влакна се поединечно заврзана за да создаде илузија на природниот раст на косата каде што косата е раздели и ви овозможува да дел на косата во која било насока.Секој детал е на место и совршенство, од светлината feathery бенг, да текстура назад, што се наоѓа во близина на тилот.Fingerstyle за да се постигне најдобар стајлинг резултати.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.Пакет - 3 предмети : Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел.Пакет - 3 предмети : Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка & Широк Заб Чешел.

R

Избор на клиент