.

.

ZDYS A51 OLED Екран + Рамка Замена за Samsung Галакси A51 2019 A515 A515U1 A515U A515A СМ-A515F/DS СМ-A515U OLED Екран на Допир Digitizer Собранието + Алатки

ZDYS A51 OLED Екран + Рамка Замена за Samsung Галакси A51 2019 A515 A515U1 A515U A515A СМ-A515F/DS СМ-A515U OLED

DEN 1679.76
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [LCD Екран Замена за Галакси A51 2019 A515 A515 U1 A515 U A515 A СМ-A515 F/DS СМ-A515 U] Овој LCD Екран Замена е сосема нов и оригинален квалитет, поправка на вашиот скршен или дефект на екранот. [Строга Контрола на Квалитетот]lcd екран замена е строго тестирање пред превозот, бидете сигурни дека нема почеток/нема мртви област/не мртва точка пиксел на екранот, тоа ќе совршена работа во вашиот phon. [Со Поправка Алатки]сет на квалитет на поправка алатки. [Лесно да се Инсталира] lcd екран замена е лесно да се инсталира, но тоа бара од flex кабел поврзете на матичната плоча точно во право ,па Ние препорачуваме професионална инсталација. [По продажба на Гаранција]Ако објектот го доби има било какви проблеми, може да се јавите ZDYS услуги на клиентите за помош, ние ќе ви обезбеди нов замена или ви обезбеди задоволни решение.Компатибилен со : за Галакси A51 2019 A515 A515 U1 A515 U A515 A Пакет се вклучени : 1 x Нови LCD Замена 1 x Поправка алатки 1 x Рамка селотејп Совети за Поправка youself : 1)flex кабел е многу чувствителен и е лесно да се оштетат.Се справи со внимателно. 2)Посебните инструментално и вештини се потребни за замена на овој делови. 3)ве Молиме обидете се да се справи со поправка или замена работа во сува и прашина слободни средина без директна сончева светлина. 4)За инсталација на овој објект треба да биде направено од страна на квалификувано лице.

R

Избор на клиент