.

.

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Багажникот Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 MK7/7.5 Стандард 2014-2018 Задното Крило Спојлер на Багажникот Спојлер Прозорец Покривот Спојл

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Багажникот Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 MK7/7.5 Стандард 2014-2018 Задното

DEN 4278.96
Залиха

⭐【Обичај се Вклопуваат】 : Овој Заден Спојлер на Багажникот од страна на JC SPORTLINE Одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 VII MK7 MK7.5 Стандард Браник Hatchback 2014 2015 2016 2017 2018,не одговара за GTI&Р. ⭐【Високо Квалитетен Материјал & Трајни】 : Задниот Спојлер на Багажникот за Голф 7 е направен од Карбонски Влакна,материјал кој е популарен во високо-techs,кој високо вкочанетост,висока затегнувачка цврстина,мала тежина и високи-температура на толеранција. ⭐【Лесна Инсталација】 : Овој заден спојлер е инсталиран од страна на самолепливи ленти.Бесплатни лепак лента вклучени,3 D дизајн,ЦПУ калапи,тест инсталација на вистински автомобил,Одлична fitment. ⭐【Високи Перформанси Функционална 】 : Задниот Спојлер на Багажникот за Голф 7 може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини,намалување на воздушниот отпор,заштеда на гориво и одржување на безбедноста,направи возачот се чувствува поудобно. ⭐【Превозот Време и Гаранција】 : Изразат Испорака,нормално тоа трае околу 7-10 работни дена по превозот,Одговорно и корисни услуги на клиентите,се Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите.

R

Избор на клиент