.

.

CDQYA Рачно Резбани корпата за Ѓубре, Креативни Домаќинство корпата за Ѓубре во дневната Соба, Пластични корпата за Ѓубре Без Капак (Боја : A)

CDQYA Рачно Резбани корпата за Ѓубре, Креативни Домаќинство корпата за Ѓубре во дневната Соба, Пластични корпата

DEN 4705.68
Залиха

Школка материјал : пластика.Карактеристики : Еколошки PP материјал, удобно да го допрам, еколошки, нема чуден мирис, водоотпорен и влага-доказ, лесен за чистење; може да се користи како складирање кофа за чување на дребулии за повеќе цели.Дизајн : Кревање дизајн, добар товарот капацитет, лесно да се преземе; врежан убава и издржлив, лесен за чување на ѓубре од домаќинството; мазни страни без frizz, сигурна и безбедна.Употреба : Отфрлите ѓубре во спалната соба и дневна соба, продавница за отпадна хартија остатоци во канцеларија и студија; отфрлите зеленчук лушпи во кујната, ја отфрлите ѓубре во бања, и, исто така, се стави дребулии дома за широк опсег на употреба.Применливи места : семејството, спална соба, дневна соба, канцеларија, кујна, купатило, итн.се создаде чиста и убава животната средина за вас.Школка материјал : пластика.Карактеристики : Еколошки PP материјал, удобно да го допрам, еколошки, нема чуден мирис, водоотпорен и влага-доказ, лесен за чистење; може да се користи како складирање кофа за чување на дребулии за повеќе цели.Дизајн : Кревање дизајн, добар товарот капацитет, лесно да се преземе; врежан убава и издржлив, лесен за чување на ѓубре од домаќинството; мазни страни без frizz, сигурна и безбедна.Употреба : Отфрлите ѓубре во спалната соба и дневна соба, продавница за отпадна хартија остатоци во канцеларија и студија; отфрлите зеленчук лушпи во кујната, ја отфрлите ѓубре во бања, и, исто така, се стави дребулии дома за широк опсег на употреба.Применливи места : семејството, спална соба, дневна соба, канцеларија, кујна, купатило, итн.се создаде чиста и убава животната средина за вас.Големина : 17.5*17.5*30cm Color : розова, сина, 2 бои available Opening и затворање метод : без cover If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

R

Избор на клиент