.

.

3 Еез Лицето Маска Со 6 Филтри За Обновливи Перат Дише Анти-Прав Правец На Сонцето-Доказ Мода Balaclava За Жени Мажи

3 Еез Лицето Маска Со 6 Филтри За Обновливи Перат Дише Анти-Прав Правец На Сонцето-Доказ Мода Balaclava За Жени

DEN 431.76
Залиха

Уво Јамка затворање.Висок Quarlity - Изработени од кожа-friendly и дише материјали која е толку мека како интимна облека, светлина и дише,да ви дише и удобно на сите времиња.Нашите маски можат да бидат измиени со рака, употребуваат, погодна за секојдневно носење, и идеален за останување дома во случај на итност.Моден Дизајн - Нашите маски се стилски и смешни шема дизајн, покажуваат вашата личност и пристоен вкус.Апсолутно интимни подарок за вашиот партнер и пријатели на ноќта на Вештерките,Божиќ,денот на Благодарноста, за Нова Година, за Роденден, или било кое време.Повеќекратната Пријава - Тие нудат целосна покриеност на носот и устата и се удобно за продолжен носат.Апсолутно интимни подарок за вашето семејство и пријатели во ноќта на Вештерките,Божиќ,денот на Благодарноста, за Нова Година, за Роденден, или било кое време.Comorfable Големина - X 5.9 7.9 Инчен, Погоден за сите лицето форми,диши мирно без отпор.М-во облик на нос клип, што одговара на кожата поблиску и прави да се носат поудобно.Секој може да се прилагоди на големината со повлекување на лицето маска за да одговара на лицето тесно.Услуги на клиентите - ве Молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите маски.Ние со задоволство ќе ви одговори што е можно поскоро, вашето задоволство е наша цел, вашиот совет ни помага дизајнирање повеќе одлични производи.Материјал : 100% полиестер влакна Големина : 5.9 X 7.9 Inch Feature : 1. Изработени од еколошки материјали, мек материјал што лесно да се огради во мали димензии, се вклопува во вашиот џеб или ташна, и е подготвен за користење.2. Една големина е погоден за секого, со прилагодливи уво-циклуси маски се вклопуваат.Погоден за мажи жени на децата.3. Погоден за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување,Работа, сликарство, шопинг, претстави, забави, улогата llaying и секојдневна употреба.4. Совршен дизајн, кога ќе го носат, тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Еластична уво јамка е лесно да се носат и без притисок да ушите.Додатоци Изградба : 3 еез маска+6 филтри.

R

Избор на клиент