.

.

KOYA Природни Вратот Греење Подлога Microwavable - Цреша Пдд/Камен/Семе Перница Топлина Пакет за Вратот, Мускули, Зглобови, Болка во Стомакот, Менструални Грчеви - Топло Ком?

KOYA Природни Вратот Греење Подлога Microwavable - Цреша Пдд/Камен/Семе Перница Топлина Пакет за Вратот, Мускули,

DEN 718.80
Залиха

Хена Обоени Природни Греење или Ладење Перница – Помага со Вратот, болки во Мускулите, Болки во зглобовите.Мека Бранеа 100% Памук Ткаенини - Целиот Перница се Перат во Машина за Перење.Исполнет со Цреша Јами од Мичиген, Измиени и Исушени веднаш по Спротивставувајќи.Прибл. 22 x 6 Инчи Мека 100% Памук Перница Исполнет со Прибл. 36 Унци на Цреша Јами.Направен е во САД од 100% Жена во Сопственост на Бизнис.Природни Греење или Ладење Перница – Помага со Вратот, болки во Мускулите, Болки во зглобовите, Менструални Грчеви.Еднократно, Microwavable, Freezable.Мека Бранеа 100% Памучна Ткаенина.Целиот Перница може да се Мијат во Машина за Перење и Сушат во Машина.Исполнет со Цреша Јами од Мичиген, Измиени и Исушени веднаш по Спротивставувајќи.Направен е во САД од 100% Жена во Сопственост на Бизнис.

R

Избор на клиент