.

.

JASMY Унисекс Мода Дуксери Merch Секојдневен Долг Ракав Pullover Удобно Суичери Тренерки Џемпер за Мажи Жени

JASMY Унисекс Мода Дуксери Merch Секојдневен Долг Ракав Pullover Удобно Суичери Тренерки Џемпер за Мажи Жени

DEN 477.12
Залиха

Можете Да Го Носат Со Вашиот Партнер.Машина За Миење.Ве Молиме Погледнете Ги Нашите Големина На Табелата Во Детали Пред Цел Или Контактирајте Со Нас Да Се Распрашува.Превозот Совет : Во поштата обично трае 7-20 дена да се испорачуваат, ве молиме игнорира проценува пристигнување време предвидено од страна на клиентите. 2)ве Молиме имајте во предвид мало боја разлика треба да биде прифатлив поради светлината и вашиот компјутерски екран.Било прашање во врска со нашата мода качулка Sweatshirt кошула, ве молиме да бидат слободни да контакт . 100% задоволни услуги на клиентите.Погоден За Секојдневна Облека, Но Исто Така Одличен Избор За Одмор Облекување.5 Процес : печатење / боење Совети : 1)ве Молиме проверете со големина на табелата внимателно пред да ја купите оваа точка.Машина перат.Тоа, Исто Така, Одговара За Мажи,Жени,Момчиња И Девојки.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.JASMY Fashiona Суичери Две Парче Сет Тренерки Долг Ракав Дуксери+Jogger Панталона Streetwe The Вампир r&Панталони мажи жени Групи -ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА- Тоа е помала од НАС големина!Тоа е помала од НАС големина!Ве молиме погледнете ги нашите Големина на Табелата Табела на сликата пред да нарачате!Моден Џеб Стил : Стерео patch џеб Боја : бела, каки, црвена, сива, црна, Морнарско, розова Производот категорија : џемпер / џемпер Соодветна за публиката : младински Големина : XXS, XS, s, m, l, XL, XXL, XXXL Стил : ракав Да или Не : Да Дебелина : Кадифен Главниот ткаенина состав : полиестер влакна (полиестер) Маскирани или не : маскирани Долги ракави : Долги ракави, Погодни за сезоната : есен Стил детали : rib дното Стил : хип хоп Грешка опсег : 0. 5)Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете e-mail на нас.Материјал : Направен од високо-квалитет 65% Памук, 35% Полиестер, Здрава и мека ткаенина и удобен за носење, мазна, свиленкаста и пријатно материјал,.За Момчиња И Девојки, Ве Молиме Да Забележите Ова Е Возрасни Големина.За Мажите И Жените, Ви Препорачуваме Да Ја Редот 1-2 Големина До Отколку Нормално.И не бледнее, Не pilling, имаат добра пропустливост на воздух. 4)Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење., мека и кожа-пријателски, удобен за носење.Ви благодариме.Повеќе стилски polpular дуксери.Големина На Забелешка : Ова Е Азија Големина Која Е Помала Од Нас Големина. 3)ве Молиме да не дозволите 2-3 cm прирачник мерка Грешка.

R

Избор на клиент