.

.

FitTurn Накит Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Бенд за Жените и Мажите, Замена Дијамант Кристал Хривнија Метал Рака со Приспособување на Алатката за Сми

FitTurn Накит Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Бенд за Жените и Мажите, Замена Дијамант Кристал

DEN 247.68
Залиха

Ова се види појас ќе го направат вашиот види повеќе модерни.Доверба за замена или целосна наплата без.Faux Дијамант Дизајнирани.Што ќе добиете?.О : за тежината на метал бенд е потежок од оригиналниот гумени бендот, но за повеќето луѓе тоа не е премногу тешка за врвка за околу особено по отстрани некои линкови.Ние препорачуваме ограничен или никаков контакт со влага за да се намали tarnishing или оштетување на бендот.A : Нејзините прилично едноставна од врската отстранување алатки што се предвидени, обично трае околу 5 минути за да се обработи.Материјалот е лесен и удобен за сите-ден се носат, и тоа се развива една убава патина како ќе го користите.Топло Совети : .За одржување на thelife на вашиот заострените метал линк бенд, ограничување на изложеност на влага, која maycause исчезнува/tarnishing со текот на времето.за Fitbit Смисла/Обратно 3 бенд одговара на врвката за околу големината на 5. [Прилагодливи Рака Должина] : за Fitbit Смисла/Обратно 3 бенд одговара на врвката за околу големината на 5.Уживаш секојдневието! : ).- Материјал : Метал.Овие синџири сјајна Сваровски-одделение деликатна изработка цврсто инкрустирани. 1 x види рака за Fitbit Смисла/Обратно 3 види (Часовници не се вклучени).П : Како да го скрати бенд?. - Боја : Сребрена, Црна, Розово Злато. Елегантен дизајн и сет со rhinestones за жените.Оди со било накит!за Fitbit Смисла/Обратно 3 Види брилијантен за секоја прилика, бизнис, спорт, датира или партија.Често Поставувани Прашања.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и избришете за да се исуши.Ако сте, тогаш овој производ ќе биде најдобар избор за вас.Дали сте во потрага за личен види бенд?. [ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] : Направена од премија од нерѓосувачки челик, од легиран и врвен квалитет смола, карактеристики комбинација на модата, грациозност, елеганција и издржливост. [Faux Дијамант Дизајниран] : Елегантен дизајн и сет со rhinestones за жените.Ние препорачуваме ограничен или никаков контакт со влага за да се намали tarnishing или оштетување на бендот.Кожата-пријателски, трајни и удобен за носење и совршено се вклопуваат за секоја прилика.Ние, исто така, обезбедува одлична шопинг искуство и живот време пријателски.Доверба за замена или целосна наплата без.П : тоа Е тешка на вашиот зглоб?.Сјајна дизајн го прават вашиот Обратно бенд жените за мажите изгледаат како парче на накит; Дефинитивно совршен подарок за вашите пријатели или семејства на Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Мајки Ден.

R

Избор на клиент