.

.

Нагласи Обоени 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса 4-27 Нагласи Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики 150% Густина Пред Извлечен Со Бебе Косите (18 Инчи)

Нагласи Обоени 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса 4-27 Нагласи Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики

DEN 3623.76
Залиха

(1).13x4 Инчен Длабоко Дел : Перика Е 13x4 Инчи Длабоки Дел.На Разделба Простор Е Голем И Долг.Може Да Биде Дел Онака Како Свој Косата И Одговара На Вашата Глава Добро. (2).HD Чипка : HD Чипка Може да се Топи Во Различни Видови На Кожа Совршено.Во споредба Со Среден Кафеава Боја Чипка, Тоа е Повеќе Природно И Удобно. (3).Highlight Color : 4-27 Highlight Color.Тоа е Повеќе Модерни.Директно Текстура Е Мека И Свиленкаста На Допир.Без Пролевање И Метежот-Слободни. (4).Пред Извлечен И Избелени Јазли : Ние Пред Извлечен На Косата Со лесно Избелени Јазли за Да се Избегне Пролевање.Ве Однесе На Повеќето Природни Косата!. (5).Добар Квалитет : Метежот-Слободни.Нема Мирис.Без Пролевање.Мека И Мазна На Допир.Сите Производи Се Квалитетни Контролирани Пред Ние Брод Со Тоа Надвор Да Се Обезбеди На Клиентите Доби Убава Коса. 1.Чипка Перика Тип : 13x4 чипка пред човечка коса wigs2.Губење на Материјал : 100% Бразилецот богородица hair3.Чипка Големина : 13x4 Inches4.Чипка Боја : HD Транспарентен Lace5.Боја На Коса : 4-27 Highlight6.Коса Должина : 18 Инчи-26 Inches7.Текстура : Straight8.Косата Густина : 150%9.Јазли : Природни Пред Извлечен Косата со лесно Избелени Јазли за да се избегне пролевање.

R

Избор на клиент